Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичне дзеркало - елегантний і красивий подарунок, в ньому поєднуються корисний предмет і вишукане прикраса, зроблені з високоякісного металу в оригінальному дизайні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carmani |
| Країна виробник | Польща |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Колір | Бронза |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Підставка в комплекті | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 198 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 200 г |
- Ціна: 705 ₴

