
Сонячна панель DAHAI SOLAR 610W
- Готово до відправки
- Код: 610-0001
4 773 ₴
- +380 (50) 923-24-44
Високопродуктивний прозорий двосторонній сонячний модуль N-типу з подвійним склом.
- Високопродуктивні кремнієві елементи N-типу 16BB з ефективністю перетворення до 23,14%.
- До 20% більше вихідної потужності завдяки двосторонній технології
- Надзвичайно низький коефіцієнт затухання, затухання протягом першого року ≤1%, лінійне затухання протягом 2-30 років ≤ 0,4%
- Повністю автоматична виробнича лінія з повним контролем якості для забезпечення гарантії якості продукції
- Компоненти витримують вітрове навантаження 2400 Па та снігове навантаження 5400 Па
DAHAI SOLAR — це підприємство з відновлюваної енергетики, засноване у 2011 році, з виробництвом високоефективних сонячних модулів потужністю 5 ГВт та виробництвом кремнію потужністю 10 ГВт. Дотримуючись концепції бренду «нова енергія для нового світу», Dahai solar завжди прагне виділитися у фотоелектричній галузі, винахідливо трансформуючи світло та забезпечуючи зелену енергію всім.
30-річна гарантія на лінійну
15 років гарантії на відмінні матеріали.
МЕХАНІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Тип батареї Монокристалічний - N-тип
Вага компонента 33 кг
Розмір компонента 2382×1134×30mm
Кількість елементів 132 (6x22)
Площа поперечного перерізу кабелю 4 mm
Розподільна коробка 1P68, 3 діоди MC4-EVO2
Роз'єм MC4-EVO2
Інформація про упаковку 36 штук/піддон
720 штук/контейнер 40 футів
РОБОЧІ ПАРАМЕТРИ:
Максимальна напруга системи 1500 B (TUV)
Робоча температура -40°C~ + 85°C
Максимальний номінальний струм запобіжника 30 A
Максииальне статичне навантаження, спереду 5400 Па
Максимальне статичне навантаження, ззаду 2400 Па
Номінальна робоча температура батареі 45+2°C
Рівень застосування клас А
ЕЛЕКТРИЧНІ ПАРАМЕТРИ ХАРАКТЕРИСТИК ЗА STС
Модель DHM66D60-610/TP
Максимальна потужність (Вт)| 610
Напруга в точці максимальної потужності (VMP/V) 40.70
Струм у точці максимальної потужності (IMP/A) 14.99
Ціна за 1 Вт- 0,18 центів з ПДВ ( ціна в гривнях залежить на момент купівлі від курсу доллара)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 610 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 14.99 А |
| Напруга при максимальній потужності | 40.7 В |
| Напруга холостого ходу | 22.58 В |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Двостороння (Bifacial) | Так (двостороння) |
| Тип напівпровідника | N-type |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Довжина | 2382 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
- Ціна: 4 773 ₴




