Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Ангел з книгою виготовлена з натурального каменю – алебастру. Він володіє лікувальними і магічними властивостями. Алебастр цінується як сильний оберіг від гніву. Так що такий подарунок не тільки прикрасить інтер'єр, але й буде Вас охоронять.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Maska |
| Країна виробник | Греція |
| Тематика виробу | День святого Валентина, весілля, романтика |
| Матеріал | Алебастр |
| Колір | Білий |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага виробу | 150 г |
- Ціна: 506 ₴

